Barkod sistemi ,otomatik tanımlama teknolojisi ile çözüm sunmuştur. Mağaza programı ve benzeri yazılımların gelişmesinde alt yapı teşkil etmektedir. Günümüzde her işletmede barkod sisteminin bulunması gerekli olup dünya genelinde güvenirlik ve kesin sonuç dönüşümü sayesinde Barkod sistemi kontrolü sağlama açısından tercih sebebidir. Değişik kalınlıklar dan dik çizgi ve boşluklardan oluşan,verinin otomatik ve hatasız başka bir ortama aktarımını sağlar.Hizmet satış ve sipariş aşamasında hata yapma olasılığını azaltır. Barkod sayesinde ürünlerin takibi, alış,satış fiyatlarının görülmesi,kar zarar listesi oluşturulması ve fatura çek senet gibi banka işlemlerinin takibi mümkündür.

Küçüklü ve büyüklü işetmelerin vazgeçilmezlerinden barkod sistemleri stok durumlarınızın kontrolünü ve muhsabenizle ilgili tüm bilgilerini takip edebileceğiniz ve mali durumunzdaki herhangi bir yanlış edebileceğiniz bir modüldür. Bütün şubelerinizi sadece tek bir masaüstü bilgisayardan yönetebilir, aktivasyonlarını takip eder, tüm formatlarda raporlarınızı oluşturabilirsiniz.

Mağaza zincirleri ve marketler içerisinde binlenrce ürünün bulunduğu kapsamlı işletmelerdir Ürünlerinizin barkodlu olması durumunda kolaylıkla takip ve değişiklik yapabilirsiniz.. Sizlere barkod programı ile ürün takibi yapmanın ve anlizlerinizde doğru verilere ulaşmanın ayrıcalığını vaad ediyoruz.

Barkod sistemi

Büfeler ve restoranlar için en önemli gelir kaynağı paket servisleridir. Siparilerinizin nerede olduğunu online olarak takip edebilirsiniz Paket programlarınızda mağaza barkod sistemi çok büyük önem taşır. Ürün detaylarınızı sadece tek bir kodla takip edebileceksiniz.. Paket programların küçük ve büyük büfeler için bir ayrıcalığı da stok takibidir. Doğru stok takibi ile hem zamandan tasarruf edecek hem de zarara uğrama şanısınızı minimuma indereceksiniz.